як додати практикум для відновлення


svara 1:

Це резюме, яке я подав у Google, коли отримав від них пропозицію про стажування, яке також не відрізняється від мого резюме, коли я отримував пропозиції на повний робочий день.

Як бачите, у моєму резюме не було гучних компаній, але я був досить активним. Переглядаючи досвід роботи, ви бачите, що у мене були деякі відповідні ролі під час літніх канікул і в шкільні роки:

  • Коли я абсолютно не мав відповідного досвіду роботи, я брав участь у програмі репетиторства в моїй школі, де студенти допомагають однокурсникам у виконанні завдань з програмування.
  • Я отримав свою першу посаду програміста, працюючи в лабораторії психології моєї школи, яка виявилася для мене надзвичайно цінною.
  • Влітку після цього я вперше подав заявку до таких компаній, як Google, але подав заявку досить пізно, коли компанії мали менший стимул говорити зі мною. Я не отримав жодної можливості взяти з ними інтерв’ю, але якби я подав заявку раніше, як це було б у кращого студента, то, можливо, те літо склалося б інакше. Натомість я пройшов стажування у ViaSat, що було мені, але все одно навчальним досвідом.

Мій досвід роботи у ViaSat спонукав мене набагато швидше звернутися до компаній. Я подавала заявку наприкінці моєї практики ViaSat приблизно на початку вересня і навіть отримала пропозицію літньої практики від Box до початку школи (найкраще відчуття на перший день занять). Google зайняв трохи більше часу і повернувся до мене приблизно в середині жовтня, щоб призначити співбесіду.

Я вважаю, що поєднання 1) моїх робочих місць та проектів у моєму резюме, 2) ранніх термінів та 3) наявності конкуруючих пропозицій допомогло мені привернути увагу когось у Google. Але в цьому річ - ваше резюме добре лише для того, щоб загнати ногу у двері. Після цього на ваших технічних співбесідах від вас залежить, чи насправді надіслати пропозицію.

Я б не надто хвилювався щодо резюме, а лише переконався б, що воно організоване та добре відображає вашу роботу. Навіть якщо цього разу з вами не зв’яжеться жодна гучна компанія, в інших місцях завжди знайдуться цінні можливості. Іноді найкращим вибором стає компанія, про яку ви навіть не думали серйозно.


svara 2:

Моє резюме не є нічим химерним - насправді воно досить просте. Я відвідую школу CS другого рівня, Georgia Tech (але ні мене, ні Facebook не цікавлять рейтинги, вони, як правило, мають номінальну відповідність реальній роботі), і я маю два попередні стажування, одне з місцевої консалтингової компанії та інший від Salesforce.

Однак у мене є великий досвід роботи в алгоритмах та проекти, що підтверджують це. Я переконуюсь, що моє резюме відповідає тим самим рекомендаціям, що і будь-який веб-сайт. Будьте лаконічні та покажіть читачеві, наскільки наймання вас відповідає їхнім особистим інтересам. Це також може означати складання різного резюме для кожної компанії, до якої ви подаєте заявку.

Просто переконайтеся, що він чітко відформатований і привабливий, але все ж професійний. Переконайтесь, що кожне слово там має свою мету. Якщо це здається пухом, це, мабуть, і розмір шрифту можна збільшити (замість цього важко читати резюме!).

Немає секретного фокусу. Це поєднання професіоналізму, набору навичок і, на жаль, удачі.


svara 3:

Це моє поточне резюме, але якщо ви знімете мою останню роботу і додасте мій приблизно 1 рік, проведений веб-розробником, внизу мого досвіду, ви отримаєте резюме, яке я подав у Facebook. Я просто багато працював і постійно працював у важких галузях промисловості, щоб досягти успіху (тобто B2B фільми та телевізійне розповсюдження). У моєму резюме у мене не було міцних торгових марок, і я навчався в Університеті Північної Дакоти, де приділяв більше часу стажуванню та братерству, ніж академічній кар'єрі. Після певного раннього успіху в Лос-Анджелесі мені пощастило і я потрапив у розмову з джерелом з Facebook і зміг розповісти свою історію та детально описати проблеми, над якими працював. Звідти я пройшов складний процес співбесіди, що складався з декількох турів по телефону та на місці, і влаштувався на роботу, завдяки якій моє резюме виглядало як тут. Наступного тижня я розпочинаю нову роль у Facebook, і я не можу бути щасливішим за можливості, які я отримав тут.


svara 4:

Я отримав інтерв’ю в Google, Amazon, Microsoft та Amadeus, подавши це резюме, і мене скерували до Palantir та Facebook, до яких я приєднуюсь як Інженер програмного забезпечення (повний робочий день) у вересні.

Я використовував шаблон резюме Гейл Лаакманн Макдауелл. До того, як перейти на її шаблон, я подав документи на стажування та штатні посади в деяких із цих компаній і не отримав відповідей. Лише через пару місяців я перейшов на цю модель, змінив деякі формулювання та отримав безліч інтерв’ю, тож спасибі Гейл.

Я додаю це, тому що Аміт Свамі попросив переглянути моє резюме, тож я вирішив поділитися цим тут.

Obs: Це резюме, яке я надіслав у травні або червні на Facebook, тож там є кілька застарілих речей. Я не сподіваюся випускати École 42 у 2018 році; можливо, 2019. Крім того, Direito em Tela на сьогодні має приблизно 120 000 підписників на YouTube. Ось наша дошка за 100 000 :)

Obs 2: Це вже не моя адреса / телефон, не стукайте!


svara 5:

Оскільки я щойно розпочав коледж, коли пройшов практику в Інженерному практикумі в Google, більшість матеріалів у моєму резюме були зі старшої школи. Головне - переконатися, що він чистий і простий у догляді. Якщо людина, яка читає ваше резюме, не може легко зрозуміти, ким ви є, тим важче буде вплинути.

Я розділив своє резюме на розділи:

  • Освіта
  • Технічні навички (мови, які я знаю тощо)
  • Досвід (з технічними матеріалами)
  • Клуби (КС чи інші споріднені клуби, до яких я щойно вступив або планував приєднатися)
  • Інший досвід (нетехнологічні речі, переважно середня школа)

З моменту свого першого створення я не змінив своє резюме занадто різко. Основними варіаціями мого резюме було додавання 2 нових розділів: Робота та Лідерство. Плюс я отримав досвід середньої школи, коли здобував досвід у коледжі.


svara 6:

Я взяв інтерв’ю у всіх трьох компаніях і вирішив цього року працювати повний робочий день у Quora. Якщо ви зацікавлені знайти речі, які дадуть вам інтерв’ю у цих компаніях, і Dropbox, і Facebook звернулись до мене (я не подавав заявку) після того, як моя команда добре пройшла в MIT BattleCode.

Ось моє резюме:

RyanCheuResume.pdf

.

Це файл LaTeX, який його генерує:

ryancheu.tex

(Я просто використовую шаблон, який я знайшов в Інтернеті).


svara 7:

(Я вступлю до Facebook як стажер-інженер-програміст на літо 2018)

Це було моє резюме, коли я подав заявку на стажування в галузі програмного забезпечення Facebook 2018. Я подав заявку в останньому місяці вересня 2017 року.

Нижче наведено ключ до інтерв’ю з дзвінками від технічних компаній. Нехай вони будуть у вашому резюме:

1) Відомий Хакатон, у якому ви брали участь.

2) Класні проекти, які ви робили

3) Внесок у будь-які проекти з відкритим кодом, які ви робили

4) Публікація паперу або презентації.