як зловити більше форелі


svara 1:

Змінна номер один, яка визначає, як ловити більше форелі, - це температура води. В ідеалі ви хочете, щоб температура води була від 45 до 65 градусів. У цьому асортименті форель є найбільш активною. Звичайно, ви можете зловити форель в холоднішій воді, просто риба буде більш млявою і вимагатиме різних технік / приманок / приманок. Не бажано ловити форель у водах, тепліших за 65 градусів, оскільки це підкреслить рибу, і якщо ви плануєте її випустити, шанс на виживання значно зменшується. Якщо ви ловите і тримаєте, то вища температура води не настільки критична.

Якщо ви займаєтеся нахлистом, температура води є ще важливішою, оскільки це визначатиме, який тип помилок виводиться, що дозволяє вам зафіксувати певних мух або німф. Наприклад, мухи вилуплюються між 46–56F. Якщо вода досягне 46–56F, ви знаєте, що з’являться німфи майя, тому ви будете використовувати німфу Фазанового хвоста або, можливо, дурацелл (муху, а не батарею), щоб заманити укус. Якщо вода становить 56F і вище, швидше за все, з’являться Caddis, тож ви будете використовувати імітацію caddis. Температура води настільки важлива, що в моїх болотних черевиках є термометр.

У холодній воді, оскільки форель менш активна, можливо, доведеться спробувати щось більше і сміливіше, щоб спокусити рибу вкусити. Взимку я люблю використовувати розтяжки, що імітують скульптури, щоб намалювати страйк.

Якщо ви ловите приманку, температура води менш важлива, але знову ж таки, ви шукаєте воду в золотому поясі 45–65F.

Ось хороший підказка: якщо ви ловите рибу на озері або вапняковій річці (не стільки потічній воді), озеро або вапнякова річка живляться підземними джерелами води з постійною температурою. Подивіться на місцеві карти, щоб дізнатися, де джерело скидається в озеро або річку вапняку, і ловити рибу в цій місцевості. У спекотні літні дні джерельна вода, що харчується, буде прохолоднішою, приваблюючи рибу. Під час лютих холодних місяців зими вода, що подається джерелом, знову стане теплішою, залучаючи більше риби.

Попри все сказане, ловіть рибу, коли можете, незважаючи на погоду чи умови води. Рідко все підходить до ідеального дня, і навіть у ідеальні дні ви можете піти без риби. Але в цьому краса спорту.


svara 2:

Це не стільки пора року, скільки пора дня на початку дня, а пізніше, як настає сутінок, це, мабуть, найкращі часи, форель схожа на холоднішу проточну воду, оскільки ця вода мала найбільше кисню. Трохи сонця може бути для них корисним, і їх можна легше ловити при низькому рівні води, оскільки в цій ситуації менше їжі. Моя улюблена принада - це золотиста блешня розміром 6 пантер-мартін, на тесті 12 фунтів, і дешевий спін або справжній і жердинний, який мені подобається. Форель любить 2 речі, що стосуються покриву: пороги, що заходять у повільну воду та скелі під деревами. На вашому місці я б також взяв пару дешевих поляризованих окулярів, оскільки вони дійсно можуть допомогти вам бачити крізь воду.


svara 3:

Більшу частину своєї форелі я ловлю в зимовий час. Я використовую силові приманки, нічні гусениці, червоних черв’яків, зефір, маленькі ложки та супер дуперів. Зазвичай я ловлю рибу в місцевому озері, де є форель.